Dovezeme po celé ČR, Zásilkovna, PPL, Česká pošta, osobní odběr, ale aj na Slovensko cez Zasielkovňu - zaplatíte normálne v EURO.

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


SLADKÝ SUDŽUCH, 200g

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 22 hodnocení
 
Tip
 

- vynikající tyčinka z hroznové šťávy, s vlašskými ořechy, velmi chutná, délka 40 cm, 200 g, trvanlivost 6 měsíců

- výborná na doplnění energie při větší námaze a sportu 

- lze nakrájet na kolečka nebo menší kousky, vhodná i ke kávě a čaji

Dostupnost Skladem
Cena vč. DPH 75 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie SUDŽUCH
 

Tyčinka z hroznové šťávy s vlašskými ořechy obsahuje pestrou paletu vitamínů a hodnotných živin, které jsou nezbytné pro lidský organismus. Vlašské ořechy jsou známé především kvůli vysokému podílu draslíku, zinku a mědi. Látky obsažené ve vlašských ořeších působí blahodárně na náš mozek. Hroznové víno naproti tomu obsahuje vitamíny jako je vitamín B, E a C. Hrozny se mohou pyšnit titulem ovoce, který detoxikuje a obsahuje značnou část vlákniny, která je nezbytnou součástí pro správné fungování střev. Tato tyčinka zajistí přísun vitamínů a života nezbytných látek v tak chutné formě.

Dávní bojovníci z oblasti Balkánu, i části orientu, mívali kvůli své energii tyto tyčinky s sebou i na bojišti. Sudžuch nebo sujuch je tedy výborný jako svačina nebo zákusek při námaze a sportu. Národním jídlem a pochoutkou je zejména v Arménii a Gruzii. V Gruzii je známý pod názvem churchkhela.